
Begin november haalde ik een kat van straat, ze liep al maanden rond op mijn werk en ondanks asiel, amivedi en rondvragen kwam geen eigenaar opdagen. Tot nu toe mist niemand haar en omdat we dat vermoeden al wel hadden gaf ik haar haar naam.
Myra Muis is thuis
Cypers met schattig neusje en grote mond, we noemen haar Myra. De naam speelde al eerder door mijn hoofd maar een naam heeft bij mij een achtergrond nodig. Dat Sinterklaas er vandaan komt is leuk, past ook bij de tijd dat ik haar mee naar huis nam en ze is wel een cadeautje maar het was het niet helemaal. Tot ik de naam opzocht op betekenis en zag dat ‘myr’ vrede betekent in het Oekraïens. Hoe toepasselijk. De naam werd per direct beklonken en uitgesproken met een ‘i’.
Al een week voor we haar meenamen sprong ze zo in de auto bij Vriendjelief maar de avond dat we haar mee zouden nemen was ze nergens te bekennen. Typisch, toevallig toch een huis? Ik floot haar maar waar ze normaal snel op komt dagen, bleef ze nu weg. Net voor we weg wilde rijden kwam ze aan wandelen, op haar kop een blik van dat je weet dat ik me niet laat commanderen, ze zat alsnog ernstig snel in de auto.
Op de arm van Vriendjelief ging ze mee naar huis waar ze haar plek in de slaapkamer kreeg. Ze wilde niet op bed liggen en dus kreeg ze een doos met dekentjes ernaast. Kattenlogica tja daar zijn we hier al aan gewend Myra, welkom thuis.
Ferrara zegt
Dat het haar goed mag gaan, maar daar is bij jullie thuis geen twijfel aan.
Aukje zegt
Leuke naam, en ze lijkt enorm op Flossy van mij van vroeger.
Hans zegt
Myra is thuis, daar zal ze wel worden vertroeteld.
Gelukkig maar, zwerven is niet fijn. Hans
MT zegt
Wat een bofpoes die Myra!
Koffie Digitalix zegt
Het blog waarvan je wist dat het ging komen. Liesbeth en een kat in de kou laten staan, no way.
Mooie aanwinst.
francky zegt
Inderdaad een mooie naam voor jullie nieuwe bewoner.
Dat ze lang bij jullie mag blijven.
Marthy Berends zegt
Prachtig katje met een mooie naam Veel plezier er mee.
Neeltje zegt
Wat leuk! Een mooie tijd samen!
Marylou zegt
Ze kon nergens beter terecht komen. Mooie naam.
Ze zal hier een warme thuis vinden
rietepietz zegt
Welkom op deze blog Myra, volgens mij is madame volmaakt tevreden met haar naam, als ik tenminste die “miauw” goed vertaald heb. ;-)
Leo de meninggever zegt
Helemaal goed dat er weer een kat gered is van de straat. Voor zover dat al een straatkat was natuurlijk. Maar in een huis waar er van hem gehouden en voor hem gezorgd wordt is een kat al snel thuis. En ik kan het weten…:)
Edward McDunn zegt
Mooi dat je Myra, een warm huis hebt gegeven hoor.
picpholio zegt
Bij deze wens ik Myra een hele warme thuis en een mooie toekomst toe.
nicole orriens zegt
Wat fijn dat jij haar een thuis geeft Liesbeth!
Matroos Beek zegt
Weer een lief katje erbij. Ze boft maar met zo’n warme thuis.
Naomi zegt
Mooie naam, met ook nog eens een heel erg mooie betekenis.
Nicky zegt
Wat een mooie naam! En ze boft dat ze bij jullie terecht komt.
Bertie zegt
Weer een dotje erbij. Met een toepasselijke naam.
Karel zegt
ja een mooie en zeer toepasselijke naam