Het is al weer even geleden dat ik lammetjes fotografeerde. Begin maart troffen we nog guur weer tot aan ijzel op het gras aan toe. Hoe verbaasd was ik niet van die lieve klein wollige lammetjes buiten te zien. Inmiddels is dat grauwe weer verdwenen, staan de bomen volop in bloei en de paardenbloem ook. En zoals wel te verwachten is, worden kleine lammetje groot voor je er erg in hebt. Plakken ze niet meer aan moeders vast en worden met de dag nieuwsgieriger. Fotoserie: lammetjes en bloemetjes.

 

22 Comments

  1. Maar nog steeds heel fotogeniek en bereid om even voor je te poseren!

  2. Hoi Liesbeth,

    van die kleine beestjes word ik altijd heel blij.
    En zeker nu de zon zo lekker schijnt kan ik mijn geluk niet op!

    Fijne foto’s!
    groetjes van Dasja

  3. Mooie prent, die lammetjes in het geel.
    Het is nu overal zo mooi. Zelfs in de stad ruik je de meidoorn.

  4. Van lammetjes geniet ik altijd het meest.
    Mijn hele jeugd doorgebracht met potlammeren op onze boerderij.

  5. Een heerlijk serie Liesbeth, wie wordt daar nu niet vrolijk van?

  6. die staan er mooi op
    ik trof vandaag nog wat jonge lammetjes , hopelijk staan die er net zo mooi op :)

  7. Met zo’n natuurlijke bontjas kunnen ze wel wat kou hebben.
    Prachtige foto’s, zeker als ze alle drie op een rijtje staan. Hans

  8. Wat een mooie tafereeltjes en voor we het weten zijn ze zelf drachtig.Ze zullen het met hun wollen jasjes vast wel veel te warm gehad hebben bij 25°.Wat is de natuur toch heerlijk

  9. Mooi! Dat gaat altijd zo hard met die diertjes! Voor je het weet zijn ze groot. Nu zij het nog lammeren. Over een maandje of wat al bijna schaap. Het voorjaar is een tijd om te koesteren.

Comments are closed.