Zes woorden verhaal – 2017 01.01.17 | | 10 CommentsZes woorden verhaal – 2017 Denk alleen aan mooie dingen terug ← Previous Post De val van Father SampsonNext Post → Rondje Eindhoven
rietepietz zegt 2 januari 2017 om 16:33 Een goed advies voor zover mogelijk, maar het zal niet iedereen lukken omdat er toch van alles uit het oude jaar z’n sporen mee sleept in het nieuwe.
fietszwerver zegt 1 januari 2017 om 21:36 dat is een hele mooie en goede 6 woorden verhaal ik houd mij daar al jaren aan , en ga er mee door het houd je op de been :) slaap wel groet
vivapo zegt
wijs!
Marion Driessen zegt
Heel veel geluk en mooie dingen in 2017, Liesbeth!
Flavie zegt
Zal ik doen :-)
Beste wensen voor het nieuwe jaar :-)
Spontanity zegt
Gelukkig waren er ook genoeg mooie dingen.
rietepietz zegt
Een goed advies voor zover mogelijk, maar het zal niet iedereen lukken omdat er toch van alles uit het oude jaar z’n sporen mee sleept in het nieuwe.
Edward McDunn zegt
Dat lijkt mij inderdaad het beste Liesbeth.
Rob Alberts zegt
Instemmende groet,
natuurfreak zegt
Dat gaan we zeker proberen te doen.
Marja zegt
Goed advies.
fietszwerver zegt
dat is een hele mooie en goede 6 woorden verhaal
ik houd mij daar al jaren aan , en ga er mee door
het houd je op de been :)
slaap wel groet