Het was nog 2020 toen ik kort na elkaar twee e-mails kreeg over mijn blog. Beide gingen over het gebruik van een foto en 1 daarvan zelfs over het gebruik van een blogpost. Hoewel ik zeker niet aan alles meewerk en nooit aan commerciële onbetaalde zaken, vond ik deze twee wel leuk en besloot mee te werken.
De eerste e-mail was van het blad Duin. Duin is het blad van de Stichting Duinbehoud en zij mailde mij omdat ze op zoek waren naar een foto van de Waalsdorpervlakte waar ik jaren geleden een blog over schreef. In het stuk komt niet alleen de Waalsdopervlakte aan bod maar wordt in het algemeen over begraven in het duin gesproken. Ook de Waalsdorpervlakte komt aan bod. Wat zeer goed weergeeft hoe breed het blad is.
De tweede mail die ik kreeg was zo mogelijk nog leuker. Eén van de redacteuren van Felikat Magazine wilde graag de tekst en foto van een blogpost van mij publiceren. Felikat is geen onbekende van mij, met een opleiding MBO Dierverzorger heb ik wel eens een kattenshow bezocht. Felikat is ook de oudste kattenvereniging van Nederland en brengt 4 keer per jaar een magazine uit. En tot mijn vreugd staat mijn herziene blogtekst over Sukkel de Dierentuinkat van Zooparc Overloon in het decembernummer van vorig jaar. Helaas sloop er wel een foutje in die onderaan in het klein weer goedgemaakt werd.
Wat leuk zeg!!
Wat leuk… En helemaal verdiend!
Jouw logjes zijn het lezen ook altijd waard, erg leuk wanneer anderen dat ook ontdekken.
Dát zijn de leuke dingen in het leven. Een dikke dubbele felicitatie! Hier mag je heel trots op zijn.
Wat leuk. Heb je het ook gemerkt in de bezoekersaantallen?
Daar mag je trots op zijn!
Cool! Daar mag je trots op zijn!
Wat superleuk!!
Wat gaaf Liesbeth!!!
Chapeau!
Super!!!
You can go your own way (Fleetwood Mac)
Zet um op!!!!
Wat is dat leuk Liesbeth, toch een stukje waardering voor je werk hè?
Heel erg leuk! Lijkt me toch ook voelen als een stukje (terechte!) waardering.
Gefeliciteerd!
Wat leuk zeg!!
Wauw, wat leuk zeg! Dat is toch wel heel bijzonder en een compliment voor je blog!
Wees er maar lekker trots op…. wie zou zoiets nu niet leuk vinden hé.
Wat leuk, zeg!
Wat leuk! Wel jammer van die “Linda” inderdaad.
Dat is leuk. Echt iets om trots op te zijn.
Ja dat duurde wel even maar ze staan op de foto.
Hoop dat ze als waardering voor je medewerking je een blad met gebruikte foto’s hebben toegestuurd. Hans
Ja ik weet het en dan maak ik er werk van.
Dat is wel heel erg leuk!
van die oudjes nog 5 in gebruik las ik , de rest die er zijn , zijn nieuwer
leuk dat die man dat zo deed voor zijn mini biblotheek :)
Ik vind het een hele waardering als ze je weten te vinden en het vragen. Vaak zie ik foto’s die gewoon gestolen zijn..
Gefeliciteerd Liesbeth! Hartstikke leuk dit!
Wat leuk voor je. Van Harte!
Dat is altijd leuk, als je ‘werk’ zo gewaardeerd wordt :-)
Leuk, zulke onverwachte blijken van waardering. Zo heb je extra eer van je werk!
Wat leuk voor je, zo fijn om erkenning te krijgen. En terecht!
dat is een hele eer zou ik zeggen
ja duinbehoud is zeer belangrijk , ik ken een eindje waar het maar 1 rij breed is , nou je kan je voorstellen wat er gebeurd als dat weg is pppfffttt
Deze dierverzorger heeft het blad Felikat nog nooit gelezen.. ehhhhh, is dat erg?
Love As Always
Dimario
Een bewijs dat je werk gewaardeerd wordt. Proficiat.
Dat zijn leuke dingen om mee te maken!
Proficat erg leuk
Wat leuk!
Gefeliciteerd!!
Oei. We lezen bijna het blog van een BN’er. Top.