Laagjes laagjes laagjes eindelijk weer gewoon een vest aan
Of een trui en een sjaal
En dat andere mensen ook weer lekker meer kleren aan doen vind ik ook best tof
De eerste kleuren in het bos
Pompoenen en dan vooral van die zalige kraampjes waar ze ze verkopen.
Dat mooi weer niet meer standaard is, krijgt de mens er weer waardering voor
Zonnestralen door de mist
Dekentjes
Niet meer allejesus vroeg opstaan om gouden uur foto’s te maken.
Dat de herfst vroeg is dit jaar vind ik ook wel leuk.
Soep, soep en meer soep
Mickey die speelt met hazelnootjes
Flatlay en andere blogfoto’s maken met herfstkleuren
Paddenstoelen!
Geniet jij ook zo van de herfst?
Jaaa herfst, ik hou er ook van! Ik denk dat ik in de herfst nog meer foto’s maak dan in andere seizoenen. :)
Zoals vandaag, met het zonnetje vind ik de herfst heerlijk!
Ook een flinke zucht wind kan ik wel waarderen.
Maar nattigheid ……………. nee, dan sla ik over.
Tja, ben als ik dat zo lees wel een luxe paardje zeg!
Tot een paar jaar geleden had ik echt een hekel aan de herfst, maar doordat ik het wandelen en fotograferen heb ontdekt, ben ik juist de herfst enorm gaan waarderen en trek ik er graag op uit om van alle mooie dingen die de natuur te bieden heeft, optimaal te genieten.
Eigenlijk heeft elk jaargetijde z’n mooie kanten maar euh… ‘dat andere mensen ook weer lekker veel kleren aan hebben’ …Je maakte me aan het lachen en toen knikte ik beamend.
Ik geniet vooral van herfststormen! Dat vind ik zo lekker! En vroeg donker, dekentjes, kaarsjes aan. Dat soort dingen.
Zo lang de zon zich regelmatig laat zien en de regen vooral ’s nachts valt, kan ik de herfst best verdragen.
Nou, ik loop nog gewoon in een T-shirt hoor en van de week zelfs een korte broek. Vooralsnog is het heerlijk weer.
Ben ook niet zo’n fan van de herfst, maar zoals jij het beschrijft… ja!
Hahahaha, dat andere mensen ook meer laagjes aan doen. Wat ben je toch een (h)eerlijk mensch!
En de heerlijke geur in het bos die dan écht heel anders is dan in andere jaargetijden. En de eerste keer m’n open haardje aan, moet ik helaas nog even mee wachten tot de schoorsteen geveegd is.
Maar verder vind ik eigenlijk ieder seizoen z’n charme hebben. Vooral kort na de wisseling.
Alles heeft zijn charme. Zelf gedij ik beter bij wat warmer weer, maar de mussen hoef ook niet dood van het dak te vallen.
Ja, ik geniet er ook zo van, maar vooral hier van de herfstsfeer jouw foto’s!
Ja zeker precies zo is (volgens mij dan ) ik hou van de kleuren van de herfst (al hebben we hier weinig bos met herfstkleuren) de ochtendnevel, lekker weer vesten en truien aan doen koken met herfstgroenten en natuurlijk de mooie zonsopgangen
(En bijkomend voordeel er zijn minder toeristen hier aan de kust )
Ik hou van een echte winter, maar vrees dat die onbetaalbaar geworden is.
Alle jaargetijden hebben hun eigen mooie dingen.
Vind ik.
Ik heb liever warmte dan kou, want zat vanmorgen al met handschoenen op de fiets.
Als ik dat niet doe krijg ik er zoveel last van.
Maar de herft is jouw seizoen, en gaat vast fantastisch mooie foto’s opleveren nog.
Mooi hoor Liesbeth, ik kan ook van de herfst genieten.
Met deze opfrissing van mijn geheugen ben ik helemaal “into autumn” ;-)
Ik hou ook wel van de herfst hoewel hij dit jaar er wel heel plots was.
Ik hou van comfywear en dekentjes. En ik kan terug mijn dikke oversized lievelingstruien aan doen.
Ja, ik houd van de herfst en ben opgelucht en blij dat de extraverte zomer eindelijk weer voorbij is. Ik verlang naar verstilling en geniet van de schitterende herstkleuren en de gezelligheid.
De pracht van de herfst kan me ook omver blazen.
Wat een sfeervolle foto’s Liesbeth
leuk rijtje geweldige dingen
geniet er maar fijn van
Herfst is niet mijn ding, maar tot nu toe bevalt deze me wel. Vooral de ochtenden met prachtige zonnestralen, ja, die kan ik zeer waarderen. En je hebt gelijk: dat mensen meer kleding aantrekken is ook fijn:).