
TOET TOET TOET GRMLL TOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOEOET GRRRRRRMMML TOEEE nokken Willys ik kom.
Het zal eens niet zeg met die kaktoeter van d’r, tijd om die te laten zwijgen. Zuchtend en met mijn ogen draaiend sjok ik de garage door. Ik heb mijn huishoody aan, eet al even geen chocola meer en ben dus niet in de stemming voor een preek. Je kan gewoon voor je uit kijken tenzij je op zoek bent naar je hersenen zoek dan nog maar even door. Ik was verdomme nog niet eens in de buurt hoe weet je dat. Levenservaring volgens mij kan jij niet zuchten zonder met je ogen te draaien. Ik zucht expres terwijl ik haar in de koplampen kijk en hoewel respect voor ouderen heb begin ik neigingen te krijgen. Doe maar zegt ze, koppel me maar los van de accu. Ik kijk onder motorkap trek de conclusie dat dat allang gebeurd is, haar accu is zelfs spoorloos. Terwijl ik nog even kijk toetert ze waar ik me de tering van schrik en sluit vervolgens met een klap de motorkap. Dat ik hier nog intrap maar goed, jij wint Willys.
Tevreden kijkt ze me uit haar koplampen aan, maar dan verandert de blik normaal trap je daar niet in valt het tegen zo zonder chocola? Nee normaal sta ik niet in een tochtige garage een gesprek te houden met een auto dus misschien kan je even vermelden waarom ik me aan je voorbanden dien te melden. Zodat ik er iets aan kan doen of het tactisch door kan schuiven naar je eigenaar. Sowieso heb ik mij laten vertellen dat als je een winterslaap doet het geen goed teken is als je wakker bent met dit nog frisse weer. Wil je vertellen wat er scheelt?
Ik ben wakker en heb het nieuws gevolgd, ja dat is moeilijk te missen met die eigenaar van je. Weet jij of hij nog een potje verf heeft? O ongetwijfeld die gooit nooit iets weg. Volgens mij heb ik zelf nog wel wat wit en rood, lijkt je dat wat? Mijn grapje totaal negerend gaat ze verder, dat is mooi, met die asshole van een orange aan het hoofd wil ik niet meer rondrijden met die letters op mijn plaatwerk, dat is niet het land waarvoor ik gevochten heb, grauwt ze van onder haar motorkap. Ik snap je Willys, gaan we voor je regelen.
John zegt
En zo hoort het! Goed gedaan. Ik koop geen producten meer uit de VS en uit Israel.
Edward McDunn zegt
Willy’s moet tot de orde geroepen hoor!
Mijn kleindochter was naar Belgié gweest, en kwam een doosje Belgische bonbons….lekkerrrrr!
Sjoerd zegt
Ik kan me er wat bij voorstellen. Ik negeer tegenwoordig ook iedereen die in een Musk auto rijdt. Ik drink zelfs geen whiskey meer.
Naomi zegt
Willys heeft het wel op haar heupen hè? En dat zonder dat jij chocola hebt gegeten. Het moet niet gekker worden.
Dimario zegt
Als ze oud worden, worden ze wat nukkiger, maar mag het, moet je kijken wat hij heeft meegemaakt.
Love As Always
Dimario
Rianne zegt
Kijk, die acculoze heeft tenminste principes!
rietepietz zegt
Zo’n zeurende Willys kun je er nog wel bij hebben met je rammelende, naar chocola snakkende, ingewanden. Laat gewoon z’n banden leeglopen, zullen we eens zien wie er het laatste woord heeft.