Vroeg opstaan is nooit zo mijn ding geweest en daarom is het af en toe best fijn om ’s morgens vanuit een nachtdienst naar huis te fietsen en de lucht voorzichtig te zien kleuren. Helaas was er van die kleuren, laat staan zon weinig te zien. Over de velden en de weg lag een dichte mist die zorgde voor gevaarlijke situaties maar niet bij mij. Ik fietste naar huis, genoot van de kleine wereld die om me heen lag. En hoewel mijn bed er goddelijk uitzag, besloot ik toch maar een stukje te gaan fietsen. Mist is prachtig en hoewel ze optrok tijdens mijn korte rondje, bleef het donker en grauw. Ik schoot fotoserie: Een donkere morgen, wachtte niet langer op de zon en ging naar bed het zou wel licht zijn als ik wakker werd.
Knappe foto’s!
Mist is ideaal om foto’s te maken. De opnames van deze knotwilgen zijn super ! Je mocht tevreden je bed induiken. ?
Prachtig gefotografeerd
ook al zo mooi! (en herkenbaar, ik ben ook totaal geen ochtendmens, maar als ik dan eens vroeg ben, schiet ik soms ook de prachtigste plaatjes!)
Mooie foto’s van die knotwilgen.
Hier geen mist deze morgen.
Nu vooral buien.
was bij mij net zo , op het werk schitterend weer en op je vrije dag was dat schitterende weer weg :)
nu heb ik daar geen last meer van en ben met de mooie dagen weer fijn aan de wandel
fijne avond groet
Heel mooi
Vooral de eerste foto is prachtig!
Bijzonder fraaie foto’s Liesbeth.
Ik moet zeggen…de foto’s zijn prachtig….moet je meer doen na je nachtdienst…
Ik ook prachtige bomen!
ja, de ochtend kan prachtig mooi zijn. Ik lig dan ook liever in mijn bed, maar als dat niet het geval is, dan er maar van genieten ook!
prachtige opnamen van prachtige bomen
ja avond en nachtdiensten waren bij mij de hoofdmoot op het werk
Herken je gevoel van naar huis gaan, dat had ik vaak als ik ’s avonds laat uit mijn werk kwam.
De foto’s zijn prachtig geworden, de knotwilgen in de mist, net of ze op je staan te wachten. Hans
Echt prachtige foto’s
Een hele mooie serie is het geworden.
Ohhhh – mist kan zo’n mooie foto’s geven hè!
Hadden wij twee jaar geleden ook in Duitsland in een wildpark!
Schitterende foto’s! En respect voor wie ‘s nachts werkt. Ik zou niet weten hoe ik een nacht zonder rust zou overleven. Ook niet toen ik jonger was.
Mooie serie, mist lijkt gemaakt voor fotografen.
Ik gun je iedere minuut slaap die je kunt krijgen. Maar als je dan toch rondfietst en je maakt zulke mooie foto’s, dan heb ik daar vrede mee :-)
Ik ben gek op knotwilgen!
Vrolijke voorjaarsgroet,
P R A C H T I G !!!