Brussel en Zaventem

Extra politie controle op grote stations in Nederland, hier twee politie agenten in Eindhoven. Naar aanleiding van de aanslagen in Belgie.

Brussel en Zaventem

Ik weet niet
hoe ik me voel
gewoon -niet-
je weet wel wat ik bedoel

Het lijkt steeds dichterbij te komen
hoelang nog
voor dit land weer wordt ingenomen

Weet je
ik weet niet,
weet niet
wat ik voel

Maar vandaag is een zwarte dag
dus leef mee met Brussel en Zaventem
Opnieuw een aanslag,
een aanslag op mensen zonder stem

En al weet ik
nòg niet wat ik voel
Hoop ik dat jij
begrijpt wat ik bedoel.

23 thoughts on “Brussel en Zaventem

  1. De politie was hier alweer pleite van het treinstation…ik ben gelukkig niet snel bang. En heel nuchter.

  2. Ja, dat weet gelukkig niemand ……….. ook hier op elk metrostation agenten. Het gaf inderdaad voor mij wel een veilig gevoel, al hoorde ik ook reizigers die juist een onveiliger gevoel kregen.

  3. Wat een tijd heb je in ongewis gezeten zeg. Hopen dat het aantal niet omhoog gaat…

  4. Verknoei je tijd niet met angst, zolang men de gevaren blijft onderschatten kan het tóch niet tegengehouden worden dus geniet van was er (nog) is!

  5. Een mooi logje Liesbeth.. je verwoordt denk ik wat heel veel Nederlanders denken…
    Zouden wij ook aan de beurt komen? Ik ben er bang voor, voor die oorlog, die nu al woedt…

  6. nee Liesbeth dat weten we niet
    en zouden we het willen weten
    en wat als we het wisten
    tegen dit soort lui is bijna geen kruid gewassen
    maar ik zeg toch dat wij samen van waar we ook zijn het zullen laten wassen
    en dan kunnen die lui het schudden
    :(

  7. Een drama is het .Om 3 uur wist ik dat 1 van mijn vrienden die vaak op de luchthaven werkt ontsnapt was aan de terreur maar dat kunnen de 34 voorlopige doden niet meer zeggen.Zoveel mama’s,papa’s, kinderen en familieleden die vandaag onverwachts niet meer zullen thuiskomen.Bedankt voor je medevoelen.

Geen reacties meer mogelijk.

Back To Top