Toen ik dit weer ’s morgens zag paste ik mijn plan aan en uiteindelijk reden we tussen de weilanden door richting de Maas. Voor de meeste mensen is dit weerbeeld een reden om terug naar bed te gaan, maar die kleine wereld en korte dagen vind ik ook echt iets hebben. Voor een dag of wat.
We dwaalden tussen de kilometers lange weilanden door en troffen aan de rand van Maren-Kessel een Mariakapel. Gebouwd op de restanten van de in 1944 vernielde kerk, de kapel is in Bossche-school stijl en eigenlijk een heel bijzonder ding.
We dwalen de dijk op, alleen mensen met honden zie je buiten en ik stap alleen uit om foto’s te maken. De boerderijen langs de dijk, het beperkte uitzicht. Ik dirigeer van de ene dijk naar de ander en fotografeer nog wat vanaf de pont. Al snel wordt het te donker voor foto’s, maar geniet ik nog steeds van de miezermist rond de Maas voor we naar huis gaan.


Weer een knappe ervaring om jouw mistfoto’s te bekijken.
Wees daar maar blij mee, het was koud.
Prachtige foto’s. Hier kan ik mij geen mist herinneren, dus geen plaatjes, maar wellicht heb ik mij gewoon omgedraaid. Zou zo maar kunnen.
Prachtige foto’s! Maar dat ben ik intussen al van je gewend:)
Ja, het heeft enorm veel sfeer, die miezermist…
Maar…, ik had gisteren op een hele zonnige dag gerekend en viel dat even tegen!
Ik had het idee dat we de hele week zonnig vriesweer zouden krijgen, maar het ziet er niet naar uit.
Ik ben een groot fan van korte dagen. Ik hou ook van de zomer en zo, maar korte dagen hebben iets speciaals. Trouwens, ik ga er door weer en wind doorheen.
Heel bijzondere sfeer!
Het geeft een mooie (winter)sfeer, de miezer en de kale bomen.
Ik vind die kale bomen prachtig, zou ze zo na willen borduren, maar er ligt nog zoveel.
Lief! Ik erken ook dat het naargeestig kan zijn en koud.
Altijd mooi, zulk vaag weer met water. Net zoveel vocht in de lucht als in de rivierbedding. :-) Fijne foto’s!
Ik heb echt van jou geleerd om de schoonheid van mist te zien. Zie je op deze foto’s ook weer terug, dat jij dat kunt vangen.
Het levert je prachtige foto’s en waarschijnlijk een klamme, natte jas op. ;-)
Mooie foto’s Liesbeth. Vanmorgen hadden we hier ijsmist. Ik had er nog van gehoord, maar weet inmiddels dat dat gatverpielekes koud weer is.
Vooral de kale bomen doen het goed in dat nevelige landschap.
Sfeervolle opnames in de miezermist aan de Maas. Echt prachtig.