
Doezel heeft een sterk karakter en kan een hoop aan, maar van de week vluchtte hij uit het toilet met toegeknepen ogen en ik gaf hem groot gelijk. Wilde ik zelf ook wel, helaas was ik er de oorzaak van en zat ik dus in een impasse.
Ik had een gerookte makreel meegenomen met zo’n gezellig kortingsstickertje erop. En ik weet echt vrij zeker dat er niets met die vis aan de hand was. Vis en kip is makkelijk checken in dit huishouden, als de katten het eten is het nog goed. En daar die monsters meer vis op hebben dan ik vind ik het dus heel oneerlijk dat ik nu een omgevingsvergunning moet gaan halen en van die lelijke witte wassers aan de badkamermuur moet gaan hangen. Uiteraard gaat de buurt hierover wèl klagen maar niet over die gezellige boer met 6000 varkens tegen de gemeentegrens aan.
Kijk ik weet dat gerookte makreel niet het gezondste eten is, maar een beetje PAK’s, zout en veel kalorieen strepen heel mooi weg tegen omega 3, B12 en selenium wat dat laatste dan ook is. Ik weet overigens dan makreel niet voor elke week is, tegenwoordig twijfel ik bij alles, laat staan als ik het bijzonderlijk smakelijk vind. Zekerweten dat het dan stiekem toch ongezond is of erger, hetgeen wat ik nu heb.
En het ergste is nog dat naast de badkamer de kattenbak staat en dat die monsters allemaal achter elkaar gaan. Mickey komt het zelfs even melden en normaal ruim ik dat dus meteen op maar dat gaat even niet, zit ik dubbel in de stank van een sterk visje.











Deborah Hamar zegt
Oei, das niet best. Ik hoop dat het inmiddels weer een beetje met je gaat?
Rianne zegt
Het zou ook kunnen (heb ik zelf tegenwoordig last van) dat jouw lijf niet meer tegen de hoeveelheid (goede) vet(ten) kan die makreel een mens biedt.
Ik moet tegenwoordig opletten met eten dat iets vetter is dan normaal; daar heb ik geheid last van.
Joke zegt
Misschien toch niet zo vers meer…beterschap.
John zegt
Makreel is niet ongezond toch? Ik eet het nooit, maar toch. Ik eet van vis vooral haring, zalm en sardientjes. De laatste eet ik het meest.
Liesbethblogt zegt
Niet aan beginnen, koolzuur prikkelt de maag en darmen juist.
Judy zegt
Heerlijk, makreel. Maar niet zo. Nooit geweten dat cola kan helpen. Hoop het nooit te hoeven uitproberen.
rietepietz zegt
Nou een klein stukje makreel vind ik heerlijk, maar ja, dat is niet de moeite om een hele makreel te kopen natuurlijk, vooral dat heerlijke vettige randje, mjammie. Maar jouw maag had er dus iets tegen, dat is wel balen. Makreel is zeker zo slecht nog niet hoor, maar met mate.
Mirjam Kakelbont zegt
Mijn man geniet van een makreel, ook al wrijf ik onder zijn neus dat de vis door overbevissing met uitsterven wordt bedreigd. Wat een mooie vis om te zien! Ik wens je beterschap.
peter grey zegt
Da’s pech. Een makreeltje op zijn tijd is heerlijk (als-ie niet over datum is). Beterschap!
djaktief zegt
Ik gebruik dan de gewone Coca-Cola en niet de zero want die nepsuikers werken inderdaad laxerend.
Liesbethblogt zegt
Ja alleen reageer ik hetzelfde op cola als op die vis sinds ik geen (nep)suikers meer neem.
djaktief zegt
Beterschap. Als ik maag/darmproblemen heb dan werkt bij mij altijd Coca Cola. Dat is zo slecht, dat dood alles.
Matroos Beek zegt
Bah wat naar. Ik wens je spoedig beterschap.
Sjoerd zegt
Het is een mooie vis, maar niet te eten…
Nicky zegt
Ai! Hoop dat het snel over was. Verder ben ik het met Naomi eens ;-)
Naomi zegt
Oei… dat klinkt niet best. Ben nu wel blij dat ik geen vis lust;).